עולם מלא תוכן

כל מה שתרצו לדעת על לימודי אדריכלות

כל מה שתרצו לדעת על לימודי אדריכלות

0 1,495

לימודי אדריכלות כמה נקודות שרצוי לדעת עליהן מראש לגבי תוכנית הלימודים

אין הרבה מאוד תחומי לימוד שיש להם השפעה כה רבה על החיים שלכם. אין ספק כי אדריכלות הוא אחד מהם. אם החלטתם שאתם רואים בו את עתידכם כדאי מאוד שתקראו את הסקירה שלפניכם. תוכלו לקבל מידע ראשוני לגבי התכולה של לימודי האדריכלות

עיצוב כללי כאן הכול מתחיל

לימודי אדריכלות הם קודם כול לימודים שבסיסים הוא עיצוב חזותי לכן בשנת הלימוד הראשונה תעסקו לא מעט בעיצוב כללי כולל שעורי רישום ועוד נדבכים שיתנו לכם את הבסיס להמשך הלימודים.

היסטוריה וזרמים באדריכלות

אדריכלות הוא אחד התחומים בהם ישנה היסטוריה מפוארת ומאוד מתועדת. קל מאוד להתייחס אליה ולכן ישנה חשיבות עצומה ללימודי ההיסטוריה של האדריכלות עוד מהעת העתיקה. שלא לדבר על ההיסטוריה המודרנית של האדריכלות. שמות כמו פרנק לויד רייט או מיס ון דה רו.

אוטוקאד התוכנה המובילה לעיצוב אדריכלי

נכון להיום כדי לממש את היכולות האדריכליות שלכם אתם זקוקים לתוכנת מחשב איכותית שתהווה עבורכם הכלי המשמעותי להביע את הרעיונות שלכם. כזאת היא תוכנת אוטוקאד. מהתחלת הלימודים תלמדו להשתמש בה עד שתהפוך להמשך היד שלכם.

כמה מילים על תכנון הנדסי

אדריכל טוב יודע לתכנן מיבנים יציבים ולכן נדרשת הבנה הנדסית לא מעטה, חוזק מבנים, שימוש ברזל ועוד ועוד. תחומים שנושקים להנדסה אזרחית.

תכנון אדריכלי של בניינים

בסופו של יום אתם מגיעים ללמוד אדריכלות ולכן במהלך שנות הלימודים תעסקו בצורה הולכת ומורכבת בלימודי תכנון אדריכלי כזה שהולך ונעשה יותר ויותר מורכב. עד שתהיה לכם היכולת המוכחת לתכנן פרויקטים מורכבים למדי.

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.