עולם מלא תוכן

מה עושים כשיש סתימה באסלה?

0 1,532

 

פתיחת סתימות באסלה נוטה להתחיל בתקלה קטנה ולהתפתח לסצנה של ממש. בעוד שהסתימה גורמת לכך שהמים לא יזרמו הרי שהאינסטינקט הראשוני (וההיסטרי) שלנו גורם לנו לנסות ולהוריד את ידית המים שוב ושוב – מה שבסופו של דבר גורם להצפה. פתיחת סתימות באסלה לא חייבת להיות דרמה סנסציונית ובעזרת מספר פעולות ניתן לנסות ולפתור את הבעיה, או לפחות לנסות ולהבין את הגורם העיקרי למצב. הדרך היותר "סטרילית" לבצע פתיחת סתימות באסלה היא באמצעות חומרים כימיקלים, אך אליה וקוץ בה – לעיתים הפתרון הניתן, מלבד היותו זמני בהחלט, מהווה בסה"כ מרווח זמן עד לתקרית הבאה והחמורה יותר, הו אז כבר לא יהיה ניתן לדחות את הצורך בהזמנת אינסטלטורים מביני דבר על מנת שיבצעו פתיחת סתימות באסלה.

תגליות מפעימות באסלה הביתית

פתיחת סתימות באסלה עשויה להפעים גם את האדישים שבינינו. לא תאמינו מה אפשר למצוא אי שם בלב-לבה של האסלה. לעיתים האשימה בסתימה היא מערכת האינסטלציה עתיקת היומין שלכם שהיא וראש הממשלה הראשון של ישראל התחילו את דרכם באותו הזמן. אך לעיתים ישנם אשמים אחרים, כלפיהם לא הייתם שוקלים ברצינות או אפילו בחיוך להפנות אצבע מאשימה, יש לכם רעיון במי המדובר? אז בואו רק נאמר שבמהלך פתיחת סתימות באסלה לא ייפלא אפוא אם אחד התגליות שיצופו החוצה יהיה הצעצוע הנעלם של הילד שקיבל ליום ההולדת ומהיום שלמחרת כבר הפכתם את כל הבית בעקבותיו. לכן, פתיחת סתימות באסלה אשר החלה במאמץ אנושי של אב המשפחה ונמשכה בסיוע צוות משפחתי מקיף ועדין לא הגיע לפתרונה, מצריכה קריאה לבעל מקצוע שמבין ללב הניאגרה שלכם, הלא הוא האינסטלאטור.

מפלי הניאגרה

פתיחת סתימות באסלה זוהי בעצם הזדמנות לעצור לרגע ולחשוב לעצמינו אם לא כדאי להעניק לאסלה שלנו טיפול יותר הולם. אם הסתימות חוזרות על עצמן חדשות לבקרים וכל "משככי הכאבים" שהענקתם לאסלה שלכם עדין לא השכיחו מכם את כאב הראש, כנראה שצריך לדון עם האינסטלאטור שלכם על החלפת מערכת האינסטלציה וכלי הסניטציה בחדר השירותים. בכל סיטואציה בחיים אפשר להביט על המצב כפי שהוא: פתיחת סתימות באסלה זהו הצורך העכשווי, נקודה. אבל, אפשר גם להסתכל על התמונה במבט יותר מעמיק: אמנם יש צורך בביצוע פתיחת סתימות באסלה, אבל במקביל יש צורך לשפץ את כל חדר הנוחיות ובכך לפתור את הבעיה מהיסוד. כך, שגם פתיחת סתימות באסלה יכולה להפוך מחוויה מדכאת לחוויה מרנינה ולזמן השקעה מחודש בצנרת הישנה והמבאישה. ובנימה קצת יותר אישית: אמנם חדר השירותים נועד לספוג מאיתנו את כל מה שלא נעים להשאיר בשום מקום אחר, אבל זה לא אומר שבכניסתנו אליו אנו חייבים להתמודד עם ריח של צחנה עוד טרם תרמנו את חלקנו למצב. לכן, אם פתיחת סתימות באסלה זהו צורך השעה, אולי כדאי לערוך חושבים ולהבין שמקור הסתימה באסלה ומקור הצחנה שסותמת את האף – אחד הם, כך שבעצם אתם יכולים להתפנות אל השיפוץ לו ייחלתם בכל לב כבר מזמן ועתה תזכו לו בקרוב בזכות הצורך לבצע פתיחת סתימות באסלה.

מאמר זה נכתב ע"י אורי האינסטלטור מאתר – plumbing-south.co.il. לעוד מידע בנושא אינסטלציה מומלץ לבקר באתר זה

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.